img
img
img

Żaluzje Białystok — produkty dla każdego okna

Zaciemniają, zapewniają prywatność i są estetyczne. Żaluzje. Kto z nas ich nie zna? Widuje się je w domach i budynkach użyteczności publicznej. To jedne z bardziej popularnych przesłon okiennych, choć te dzisiejsze znacznie różnią się od produktów, które były modne jeszcze kilkanaście lat temu.
Prezentujemy rolety, żaluzje, plisy i moskitiery. Oferujemy fachowe doradztwo i ogromny wybór przesłon. Wybierz z naszej oferty żaluzje aluminiowe, drewniane lub bambusowe.

Roletimo, czyli rolety i żaluzje z fachowym doradztwem

Niezależnie czy chcesz kupić rolety, czy potrzebujesz żaluzji, skorzystaj z naszej oferty w Białymstoku. Wiesz, jak zwykle kończą spotkania w celu doboru rolet czy żaluzji. Ekipa byle jak wymierza okno, przyjeżdża za wcześnie lub za późno i po skończeniu pomiarów zostawia bałagan. Zdjęte firanki, niedbale rzucone w bok zasłony…tego możesz się spodziewać.
Wiedz, że profesjonalnie dobierzemy Ci rolety i żaluzje. Przedstawimy Ci konkretne propozycje, dopasujemy produkty do Twojego okna i wnętrza oraz pokażemy dotychczasowe realizacje. Pomiary wykonujemy nawet po godzinie 18 (w Białymstoku). Nie zrobimy bałaganu w Twoim domu — wszystko uprzątniemy, zostawiając idealny porządek.

 

Oferta

żaluzja aluminiowa roletimo

Żaluzje z aluminium należą do najtańszych propozycji. Ich konstrukcja opiera się na stalowej rynnie i aluminiowych piórkach. Produkty te są u nas dostępne w 3 rozmiarach: 16, 25, 50 mm oraz dwóch konfiguracjach — sterowane sznurkiem lub koralikami. To Ty decydujesz o kolorze żaluzji, dopasowując je do swojej aranżacji. W małych pomieszczeniach sprawdzą się barwy jasne i pastelowe. W ciemniejszych wnętrzach możesz pokusić się o mocniejsze kolory. Żaluzje montujemy na wieszakach plastikowych lub metalowych.

żaluzja drewniana roletimo

Klienci chętnie sięgają po przesłony z drewna. Nic jednak dziwnego — poprawiają one estetykę okna. Ich konstrukcja oparta jest na stalowej rynnie i drewnianych piórkach. Żaluzje z drewna kupujesz na lata — są solidne i wytrzymałe. W naszej ofercie znajdziesz je w kilkunastu kolorach i dwóch rozmiarach: o szerokości listków 25 i 50 mm.

żaluzje bambusowe roletimo

Żaluzje bambusowe są bardzo lekkie (lżejsze od żaluzji aluminiowych i drewnianych). Oczywiście wpływa to na komfort ich użytkowania — łatwo się je podnosi i opuszcza. To dobre rozwiązanie do ciemniejszych wnętrz, ponieważ po ściągnięciu żaluzji, pomieszczenie jest wciąż lekko doświetlone. Szerokość listków to 25 i 50 mm. Żaluzje z bambusa sprawdzą się w minimalistycznych pokojach, zwłaszcza tych urządzonych w stylistyce orientalnej.

Dlaczego Roletimo?

img

Szybka realizacja

Shield

Bezpieczna dostawa

Time Icon

Profesjonalna obsługa

Group

Doświadczenie

img
img

Żaluzje Białystok — produkty dla każdego okna

Wcale nie tak łatwo jest dobrać do rodzaju okna żaluzje, rolety czy inne przesłony. Bywają bowiem wnętrza wymagające większego zaciemnienia lub rozjaśnienia. Nie zostawimy Cię samego z wyborem żaluzji do domu. Doskonale wiemy, że muszą one być idealnie dopasowane do pomieszczenia. Doradzimy Ci i przeprowadzimy przez kolejne etapy zamówienia. Zajmiemy się również profesjonalnym montażem żaluzji. 

Te ostatnie montujemy w różnych wersjach, między innymi:
– w wersji między listwami przyszybowymi — przytwierdzamy je do ściany lub do sufitu,
– z lub bez prowadzenia żyłkowego, ewentualnie na linkach stalowych,
– inwazyjnie lub nieinwazyjnie.

Roletimo Białystok
Bez Cienia Wiątpliwości

Img1
Img2
Img3

Roletimo - O firmie

Nazywam się Wojciech Skarżyński i z pasją oferuję produkty zasłon okiennych. Moim atutem jest indywidaulne podejście i pełne zaangażowanie, w każdy, nawet najmniejszy projekt. Staram się prowadzić klienta od pomiaru, na którym prezentuję oferowany produkt, często doradzając wybór odpowiedniego rozwiązania, poprzez zamówienie i finalnie – montaż.
Żona męczy Cię, żeby w końcu odsłonić się od wścibskich oczu sąsiadów i słońca, które nie dają żyć, teściowa prosi o siatkę przeciw owadom, które nękają w letnie wieczory, zacięło Ci się okno, połamała klamka, czujesz wiatr, który dostaje się przez okno – to tematy dla mnie.

Bazuje na doświadczeniu i ogromnej liczbie zadowolonych klientów, którzy często do mnie wracają po kolejne produkty lub polecają je swoim znajomym i rodzinie.

Każdy klient jest ważny, więc staram się dopasować idealny produkt do Twoich potrzeb. Każdy oferowowany przeze mnie produkt pochodzi od sprawdzonego dostawcy i podlega dwuletniej gwarancji. Dzięki temu masz pewność trafnego wyboru. Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość. Umówimy się na pomiar, na którym bezpłatnie zaprezentuję oferowane produkty.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok