Moskitiery na wymiar. Skuteczna ochrona przed owadami.

Latające insekty potrafią być prawdziwym problemem w okresie wiosenno-letnim. Przenoszą zarazki, siadają na produktach spożywczych i uciążliwie bzyczą. Na łonie natury są nieodłącznym elementem przyrody, za to we wnętrzach są nieproszonymi gośćmi. Jeśli chcesz pozbyć się owadów ze swojego domu, nie stosuj chemicznych odstraszaczy. Zamów moskitiery na wymiar. Gęsto tkane siatki osadzone w ramie można idealnie dopasować do każdych okien i drzwi. Jeśli zamówisz dobrej jakości produkt masz pewność, że żadna mucha nie przedostanie się do środka.

Moskitiery powstające w naszej firmie w Białymstoku to zarówno stałe przesłony, jak i siatki, które można dowolnie zawijać lub przesuwać. Mobilne rozwiązania są szczególnie przydatne, gdy decydujesz się umieścić je w drzwiach balkonowych lub prowadzących na taras. Moskitiery rolowane lub te, które można zasunąć są osadzone w prowadnicach pozwalających na płynne przemieszczenie całej konstrukcji. Zastosowana w nich siatka jest na tyle drobna, że stanowi skuteczną barierę dla insektów, ale jednocześnie nie zasłania widoku oraz nie utrudnia cyrkulacji powietrza. Montaż moskitier ramkowych nie wymaga wiercenia. Tym samym zakładając je nie będziesz musiał ingerować w okienną ramę.

Moskitiery do drzwi i okien. Różnorodna gama produktów

Każdy dom i mieszkanie ma swoją specyfikę. Jedne będą miały okna dachowe, inne zaś tylko tradycyjne. Niektórzy mają przestronne wyjście na taras, a mieszkańcy bloków niewielkie balkony. Dopełnij swoje wnętrza montując w nich materiałowe plisy
oraz zadbaj o dopasowane moskitiery.

Co możesz u nas zamówić?

• Moskitiery ramkowe – klasyczne siatki osadzone w ramie do zamontowania w typowych oknach. Założysz je na zewnątrz bez konieczności wiercenia i zdejmiesz w razie potrzeby.
• Moskitiery do okien dachowych – zaprojektowane tak, aby idealnie trzymały się otworów okiennych umieszczonych w dachu. Model ten gwarantuje szczelne zabezpieczenie, dzięki systemowi prowadnic, hamulców i blokadzie listwy dolnej.
• Moskitiery do drzwi balkonowych – z systemem przesuwnym, który umożliwia swobodne wychodzenia na zewnątrz. Moskitiera wyposażona jest w boczną kasetę. Można w niej całkowicie schować siatkę.
• Moskitiery zsuwane w harmonijkę – prosty system składania do zastosowania w drzwiach balkonowych i tarasowych. Siatka moskitiery w trakcie zsuwania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym, przez co nie zajmuje dużo miejsca.
• Moskitiery drzwiowe – do zamontowania na ramie lub ościeżnicy, jako ochrona otwierana i zamykana, jak klasyczne drzwi.

Każdy z produktów wykonujemy na wymiar. Sprawdzamy dokładnie szerokość i wysokość, aby całość szczelnie przylegała do ramy i chroniła przed wlatującymi owadami.

Moskitiery, jako całoroczna ochrona okien i drzwi

Zastanawiasz się, czy zdejmować moskitiery na zimę? Nie musisz tego robić. Produkowane przez nas osłony wykonane są z trwałej siatki. Nie traci ona swoich właściwości, nawet gdy jest ciągle wystawiona na zmieniające się czynniki pogodowe. Jeśli uznasz, że najwyższy czas ją umyć, wystarczy zdjąć całość i opłukać pod bieżącą wodą.

Poza ochroną przed owadami moskitiery są też ważnym dodatkiem do wnętrz dla alergików. Pomagają filtrować wpadające do środka powietrze oraz zmniejszają ilość pyłu i kurzu. Jeśli dokucza Ci katar lub łzawią Ci oczy, zamów moskitiery na okna i drzwi. Zmniejsz przykre dolegliwości i śpij spokojniej w nocy.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok