Pergole na taras. Zadaszenie do Twojego ogrodu.

Pergole to konstrukcje wykonane z różnego typu materiałów stanowiące zadaszenie tarasu, balkonu lub nowoczesną altanę ustawioną w ogrodzie. Dzięki nim przydomowa strefa odpoczynku zyskuje nowy charakter. Można z niej korzystać niezależnie od pogody. Zadaszenie wraz z osłoniętymi ściankami tworzy miejsce chronione od wiatru, deszczu oraz nadmiernej ekspozycji na słońce. Montując pergolę na taras, możesz korzystać z tej strefy od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni.

Jesteśmy firmą z siedzibą w Białymstoku, działającą na terenie całego Podlasia. Produkujemy i montujemy pergole w domach jednorodzinnych, firmach oraz punktach gastronomicznych. Nasze zadaszenia to jednocześnie trwałe i lekkie konstrukcje. Są funkcjonalne, a zamontowane przy elewacji budynku stanowią jego naturalne przedłużenie. Klientom proponujemy kilka typów pergoli na taras. Możesz wybrać model ze stałym lub składanym dachem. Do tego opcja dokładania dodatkowych modułów pozwala dowolnie powiększyć przestrzeń i dopasować ją do wielkości ogrodu.

Funkcjonalne pergole od polskiego producenta

Produkowane przez nas zadaszenia to nie tylko ochrona przed czynnikami atmosferycznymi pozwalająca na przebywanie na zewnątrz. Całość została zaprojektowana tak, aby była funkcjonalna i dawała właścicielom szereg możliwości. Składane zadaszenie jest sterowane zdalnie za pomocą dołączonego pilota. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można jednym ruchem zasłonić pergolę i nadal miło spędzać w niej czas. Opcjonalnie montujemy punktowe oświetlenie LED. Wieczory i okres po zachodzie słońca nie są więc przeszkodą do tego, aby spędzać czas na tarasie.

Jeśli uważasz, że dach to za mało, aby komfortowo korzystać z pergoli, zdecyduj się na dodatkowe przesłony. Możemy zamontować je z boku lub w części frontowej. W ofercie mamy też chroniące przed owadami moskitiery. Konstrukcje wykonujemy z trzech kolorach. Bez problemu dopasujesz więc taki, który najlepiej pasuje do elewacji Twojego domu. Metalowa pergola to inwestycja na lata. Jest trwała i nawet po dłuższym czasie prezentuje się dobrze. Nie wymaga też dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych, jak w przypadku analogicznych dodatków wykonanych z drewna.

Pergola przez swą konstrukcję wspartą na dwóch skrajnych słupach jest bardzo przestronna. Brak środkowego wzmocnienia pozwala na dowolne zagospodarowanie całej wewnętrznej przestrzeni. Możesz więc ustawić w niej stół, sporych rozmiarów kanapę i wszystkie niezbędne akcesoria. Z pewnością nie zabraknie Ci miejsca.

Pergole na balkon. Produkt do domu jednorodzinnego i mieszkania w bloku

Mimo że pergole najczęściej kojarzą się z zadaszeniami stosowanymi na tarasach to z powodzeniem można je zamontować także w innych miejscach. Doskonale sprawdzają się jako dopełnienie zewnętrznych elementów będących częścią bloku mieszkalnego. Niewielkie zadaszenie zmieści się w ogródku, a gdy lokal znajduje się na wyższej kondygnacji można zdecydować się na pergolę na balkon.

Tego typu przesłona może być zarówno pojedynczą ścianką odgradzającą przestrzeń od sąsiadów, jak i większą konstrukcją. Najczęściej stosuje się wtedy lekkie aluminiowe słupy, na których rozwiesza się materiałowy dach. Rozwiązanie to najchętniej jest wybierane przez właścicieli większych balkonów lub dołączonych do mieszkań tarasów. Jeśli Ty również jesteś szczęśliwym posiadaczem takiej przestrzeni, skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok