Rolety zewnętrzne. Regulacja temperatury oraz ochrona domu

Budując lub remontując dom, warto poza aranżacją poszczególnych pomieszczeń pomyśleć też o bezpieczeństwie. Doskonałym sposobem na ochronę i przeciwdziałanie dostaniu się do środka niepożądanych osób jest zamontowanie rolet zewnętrznych. Produkt ten proponujemy klientom, którym zależy na rozwiązaniach antywłamaniowych. Rolety montowane na elewacji w znaczny sposób blokują możliwość dostania się do środka przez otwory okienne. Dodatkowo, stanowią ochronę przed czynnikami pogodowymi takimi jak zmienne temperatury, wiatr, czy ekspozycja na słońce.
Takie rozwiązanie można zastosować zarówno w domu jednorodzinnym, jak i bloku mieszkalnym. Podczas montażu nie ingerujemy zbyt mocno w elewację, przez co zazwyczaj nie ma problemu z uzyskaniem niezbędnego pozwolenia. Możesz zamontować rolety zewnętrzne jako jedyną osłonę okienną lub połączyć je z plisami okiennymi umieszczonymi w środku.

Proponujemy rolety wykonane z lekkich profili aluminiowych, które nie odciążają konstrukcji budynku. Nasza oferta obejmuje produkty w dyskretnych kasetach, które są praktycznie niewidoczne. To najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnych rozwiązań niewpływających negatywnie na estetykę budynku.

Rolety zewnętrzne o różnych typach konstrukcji

Myśląc o rozmaitych potrzebach naszych klientów proponujemy kilka różnych typów rolet zewnętrznych. Zamówisz u nas:

• rolety zewnętrzne adaptacyjne – zwijają się do skrzyni zamontowanej na elewacji lub we wnęce okiennej. Wykonane są z trwałego aluminium, które nie niszczy się pod wpływem słońca i wiatru. Można sterować nimi ręcznie lub za pomocą dołączonego do zestawu pilota;
• rolety zewnętrzne podtynkowe – montuje się je pod elewacją. Najczęściej wybierają je klienci nowo powstających budynków. System podtynkowy sprawia, że prezentują się bardzo estetycznie;
• rolety zewnętrzne nadstawne – uniwersalny system rolet zewnętrznych montowanych w otworze razem z oknem, stosowany zarówno w nowo powstających, modernizowanych, jak i istniejących już budynkach. System daje możliwość zabudowy skrzynki z dowolnej strony. Łatwo jest ją zatem dopasować do warunków architektonicznych.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok