Rolety rzymskie

53

Opis produktu

Przesłona dekoracyjna okna. Tkanina układająca się podczas zwijania w nachodzące na siebie fałdy mocowana jest do szyny górnej za pomocą taśmy rzepowej, co umożliwia jej proste i szybkie odczepienie w celu wymiany i czyszczenia. Montowana na ścianę, sufit bądź we wnęce okiennej. Szyna rolety wpinana do zaczepów uniwersalnych zamontowanych do powierzchni za pomocą kołków. Roleta obsługiwana jest za pomocą mechanizmu samoblokującego sterowanego łańcuszkiem.

Rolety rzymskie to rodzaj rolet wewnętrznych łączących w sobie funkcje przesłony słonecznej i elementu dekoracyjnego. Z powodzeniem zastępują firany i zasłony oraz nadają elegancji każdemu wnętrzu.

Osprzęt rolety dostępny jest w kolorze białym.

Masz ochotę na elegancką dekorację okienną? Zdecyduj się na roletę rzymską. Ten drapowany pas materiału zwijający się podczas odsłaniania zawsze wygląda efektownie. Można śmiało powiedzieć, że zastąpisz nim tradycyjne zasłony i firanki. Pasują do salonu, ocieplają wnętrze sypialni, ale równie dobrze wyglądają w kuchni. W zależności od tego, na jaki materiał się zdecydujesz możesz uzyskać bardzo subtelny lub wyrazisty efekt.

Zastanawiasz się, jak czyścić roletę rzymską? Nic prostszego. Całą konstrukcję można bez problemu zdjąć i wybrać w pralce. Jeśli wykonano ją z tkaniny, która nie może być czyszczona w tradycyjny sposób, można oddać ją do pralni chemicznej. Rolety są bezpieczne dla alergików. Nie musisz obawiać się, że gromadzący się w nich kurz i roztocza będą przeszkodą w wybraniu tej ozdoby.

Jak montuje się rolety rzymskie?

Sposób montażu nie różni się zbytnio od tych, które stosuje się w innych typach rolet. Można przytwierdzić je do ściany, sufitu lub umieścić w ramie okna. Zdecyduj zatem jak sposób najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Gdy odświeżasz swoją aranżację okienną warto pomyśleć też o zamontowaniu moskitier na wymiar, aby skutecznie ochronić się przed wlatującymi owadami. Taki komplet nada wnętrzom przytulny, domowy charakter oraz sprawi, że przebywanie w pomieszczeniach będzie jeszcze przyjemniejsze.

Być może miałeś już wcześniej ten typ rolety i sprawdził się on doskonale, chcesz jednak zmienić w niej materiał. Nic prostszego. Skontaktuj się z naszym biurem w Białymstoku, a z pewnością zaproponujemy Ci nowy, atrakcyjny wzór.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok