img
img
img

Rolety Białystok — dekoracyjne i praktyczne

Czy można połączyć designerski wygląd okna z jego funkcjonalnością? Udowodnimy Ci, że tak. Nasze rolety przeznaczone są do różnych okien w różnych pomieszczeniach. Prezentujemy rolety dzień/noc, rolety rzymskie i rolety zwykłe. Te ostatnie są zwykłe jednak tylko z nazwy, ponieważ i tu wybierzesz spośród produktów zacieniających i prześwitujących niczym poranna mgiełka.

 

Serwis rolet, żaluzji, moskitier

Nasze produkty to nie tylko rolety, ale również moskitiery, żaluzje i plisy. Kiedy chcesz nieco zmienić wygląd swojej rolety, moskitiery lub żaluzji, skorzystaj z naszego serwisu. Dlaczego masz pozbywać się czegoś, co do tej pory dobrze Ci służyło i wymieniać na nowe tylko dlatego, że drobny element wymaga regeneracji czy naprawy? Proponujemy Ci także serwis okien — wymienimy uszczelki, zajmiemy się regulacją, zmianą uszczelek na grubsze i konserwacją.

Oferta

dzień noc roletimo

Rolety dzień/noc to jedno z popularniejszych rozwiązań. Wśród wielu rolet to właśnie one są najchętniej wybierane przez klientów. Prezentujemy dwie grupy produktów: wykonane z trwałych materiałów opartych na siatce i na mgiełce. Gwarantujemy Ci, że jeśli je wybierzesz, przynajmniej przejdzie Ci przez myśl, czy nie zrezygnować z firan i zasłon.

Rolety możesz dowolnie ustawiać, dzięki przesuwnym wobec siebie pasom. To Ty decydujesz, jaka ilość światła ma wpadać do pomieszczenia — czy ma być ono zacienione, czy rozświetlone. Nasze produkty cechuje bogata kolorystyka. Wybierasz spośród niezliczonej ilości faktur i grubości. My tylko podpowiadamy, jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojego okna.

Rolety Białystok

Rolety rzymskie to klasa sama w sobie. Twoje pomieszczenie dzięki nim zyska niepowtarzalny wygląd. Montujemy je na skrzydłach okiennych lub prowadzimy po ścianie. Wybierasz pionowe lub poziome ustawienie pasów. Proponujemy Ci szlachetne materiały, które dodają oknom uroku.

Podobnie, jak w przypadku moskitier, żaluzji i plis tu także decydujesz się na konkretny materiał, barwę i fakturę. Nasze rolety rzymskie nie tylko ochronią Cię przed wzrokiem niepowołanych osób, zapewniając prywatność, ale także upiększą Twoje okno. Zaciemniaj lub rozjaśniaj wnętrze w zależności od potrzeb i nastroju!

Rolety Białystok

Rolety zwykłe to po prostu klasyczna przesłona okien. Wbrew pozorom jednak wcale takie zwykłe nie są. Nasza oferta tego typu produktów obfituje w różnorakie barwy i faktury. Już same nazwy kojarzą się po trosze z orientem i egzotyką, a po trosze z elegancją najbardziej znanych miast europejskich. Zobacz, co Ci proponujemy: Saharę, Karinę, Melanż, Kiwi, Berlin, Dublin, Modern, Argentum, Total Black, Nautral, Out.

Dlaczego Roletimo?

img

Szybka realizacja

Shield

Bezpieczna dostawa

Time Icon

Profesjonalna obsługa

Group

Doświadczenie

img
img

Roletimo — produkty przeznaczone do zasłaniania okien

Na terenie Białegostoku znajduje się wiele salonów z roletami i produktami do wystroju okien, ale czy widać pasję u osób doradzających swoim klientom? Rolety roletami, ale według nas okna to oczy domu. To od Ciebie zależy, ile chcesz pokazać, a jak dalece chcesz chronić swoją prywatność. Dokładnie słuchamy Twoich życzeń po to, by dobrać najbardziej dopasowany produkt. Prowadzimy Cię od momentu, kiedy tylko zdecydujesz się na nasze rolety. Razem przechodzimy przez etapy takie, jak pomiary, dobór rolet i realizacja zamówienia. Nie zostawiamy Cię samego z montażem — tu także możesz liczyć na nasze doradztwo i wsparcie.

Rolety, żaluzje, moskitiery, plisy to produkty, które sprowadzamy od renomowanych dostawców. Podlegają one dwuletniej gwarancji. Zawsze też możesz liczyć na serwis, czyli przycięcie siatki, zwężenie lub skrócenie rolety, a także konserwację okien.

Szukasz rolet w Białymstoku? Świetnie! Ozdobimy Twoje okno, odpowiednio je zacieniając naszymi produktami.

Roletimo Białystok
Bez Cienia Wiątpliwości

Img1
Img2
Img3

Roletimo - O firmie

Nazywam się Wojciech Skarżyński i z pasją oferuję produkty zasłon okiennych. Moim atutem jest indywidaulne podejście i pełne zaangażowanie, w każdy, nawet najmniejszy projekt. Staram się prowadzić klienta od pomiaru, na którym prezentuję oferowany produkt, często doradzając wybór odpowiedniego rozwiązania, poprzez zamówienie i finalnie – montaż.
Żona męczy Cię, żeby w końcu odsłonić się od wścibskich oczu sąsiadów i słońca, które nie dają żyć, teściowa prosi o siatkę przeciw owadom, które nękają w letnie wieczory, zacięło Ci się okno, połamała klamka, czujesz wiatr, który dostaje się przez okno – to tematy dla mnie.

Bazuje na doświadczeniu i ogromnej liczbie zadowolonych klientów, którzy często do mnie wracają po kolejne produkty lub polecają je swoim znajomym i rodzinie.

Każdy klient jest ważny, więc staram się dopasować idealny produkt do Twoich potrzeb. Każdy oferowowany przeze mnie produkt pochodzi od sprawdzonego dostawcy i podlega dwuletniej gwarancji. Dzięki temu masz pewność trafnego wyboru. Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość. Umówimy się na pomiar, na którym bezpłatnie zaprezentuję oferowane produkty.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok