Przed czym oprócz owadów chronią moskitiery?

moskitiera w oknie

Moskitiera to specjalna siatka, która chroni przede wszystkim przed owadami. Jest wykonana z mocnej, drobnej siatki, która jest montowana w oknach. Uniemożliwia wniknięcie do domu lub mieszkania owadów, takich jak komary, meszki, muchy, osy czy szerszenie. Pełni również inne funkcje, sprawdź jakie!

Moskitiera jako ochrona przed promieniowaniem UV

Moskitiera jest idealnym rozwiązaniem, które pozwala ochronić się przed owadami. Wysokiej jakości, gęsta i mocna siatka może pełnić również inną funkcję. Dzięki zamontowaniu jej w oknie można znacząco ograniczyć wpadanie do pomieszczeń nadmiaru promieni słonecznych.Otwarcie w upalny dzień okna zabezpieczonego moskitierą to pewność, że w pokoju lub kuchni nie pojawią się komary, ale również że będzie w nich przyjemnie chłodno. Dobrane pod względem rozmiaru i dokładnie zamontowane siatki sprawią, że wnętrze nie nagrzeje się za mocno, a jednocześnie się przewietrzy.

Moskitierę można dopasować do każdego okna, gdyż są produkowane na wymiar. Cechują się prostym montażem i wysokim stopniem estetyki.

Jeśli szukasz rozwiązań uwzględniających indywidualne oczekiwania, skontaktuj się z naszą firmą z Białegostoku. Moskitiery przez nas oferowane to precyzja wykonania i świetna jakość materiałów.

Moskitiera to blokada dla kurzu, pyłków i liści

Moskitiery niezwykle skutecznie zapobiega wpadaniu do pomieszczenia równego rodzaju zanieczyszczeń. Doskonale blokują przedostawanie się do wnętrza:

  • kurzu,
  • pyłków traw, kwiatów oraz drzew,
  • suchych liści,
  • piórek,
  • dymu i wielu innych.

Gęsta siatka zatrzymuje wiele drobnych elementów, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje świeże, czyste powietrze. To szczególnie ważne dla alergików w okresie silnego pylenia roślin, a więc wiosna i latem.