img
img
img

Moskitiery Białystok — okienne oraz drzwiowe

Moskitiery ochronią Cię przed insektami i owadami. Podczas ciepłej pory roku prawdziwą zmorą są komary, które bezlitośnie kąsają. Nadchodzący okres późnej wiosny i lata nie musi jednak oznaczać walki z nieproszonymi gośćmi. Wystarczy, że postawisz na nasze moskitiery z Białegostoku. Dzięki nim nie tylko owady nie będą przedostawać się do Twojego mieszkania czy domu. Nasze produkty znacznie ograniczają napływ pyłów i innego rodzaju letniego „puchu”. Wiemy, że dla alergików i osób zmagających się z astmą to najlepsze rozwiązanie. Przedstawiamy moskitiery okienne i drzwiowe.

 

Dobór moskitier w Białymstoku — tylko w Roletimo!

Nasze moskitiery gwarantują doskonałą ochronę przed komarami i innymi owadami (zarówno na mniejszej, jak i większej powierzchni). Dzięki nam atak nieproszonych gości nie będzie już wywoływał u Ciebie paniki. Nasze doskonale sprawdzające się rozwiązania uzyskały aprobatę licznych klientów. Gwarantujemy świetne dopasowanie moskitier także w przypadku wyjątkowo niewymiarowego okna czy drzwi.

Nasza moskitiera to produkt na wymiar, więc nawet nietypowa stolarka okienna nie jest dla nas przeszkodą. Po prostu umówimy się na konkretny termin, przyjedziemy i wymierzymy Twoje okno.

Oferta

moskitiera okienna roletimo

Solidna kontrukcja – złożona z profila aluminiowego (w kolorze RAL lub strukturze drewna) wzmocniona pełnymi narożnikami plastikowym. Całym „sercem” moskitiery jest siatka w kolorze popielatym, która z dalszej odległości jest praktycznie niewidoczna. Każda moskitiera zawiera uchwyty obrotowe, dzięki którym jest mocowana. One zapewniają łatwy sposób montażu i demontażu w oknie bez jego uszkodzenia, nawet dla laika. Każdą moskitierę można wyjać na zimę i przechować. Nie jest to konieczne, ponieważ materiały z jakich jest wykonana , odporne są na działania czynników atmosferycznych.

moskitiera drzwiowa roletimo

Proponowane przeze mnie drzwi moskitierowe produkowane są z wysokiej jakości profili. Nie przypominają wyglądem tanich odpowiedników sprzedanych w internecie i hipermarketach. Gruby profil połączony aluminiowymi narożnikami gwarantuje stabilną konstrukjcę oraz długi czas użytkowania. Samozamykające zawiasy i magnesy zapewnią swobodne otwieranie i zamykanie drzwi. Moskitierę można zdemontować na zimę. Wiosną ponowanie zamontować – wystarczy wkręcić kilka wkrętów, które mocują moskitierę do ramy okiennej. Mosktiery drzwiowe dostępne w kolorach RAL oraz w kolorach struktury drewna

Dlaczego Roletimo?

img

Szybka realizacja

Shield

Bezpieczna dostawa

Time Icon

Profesjonalna obsługa

Group

Doświadczenie

img
img

Czy nasza moskitiera jest dla Ciebie? Sprawdź!

Już wiesz, że żaluzje czy rolety nie są przeszkodą, aby zainwestować w moskitierę. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy nasze produkty są dla Ciebie, wiedz, że przedstawiamy rozwiązania na najwyższym poziomie. Nasze moskitiery stworzyliśmy dla osób, które:
Często przechodzą przez drzwi na balkon, taras lub do ogrodu,
szukają stałej ochrony przed owadami i insektami,
szukają prostych i skutecznych produktów pasujących do stylistyki okien lub drzwi,
chcą same decydować, kiedy zamontują moskitierę.

Marzy Ci się moskitiera z prawdziwego zdarzenia? Tak naprawdę to nie jest produkt, który widuje się tylko w egzotycznych filmach (gdzie bohaterowie chronią się przed wielkimi jak pięść insektami). Nasze moskitiery sprawdzą się w wielu domach i mieszkaniach, zarówno w większych oknach, jak i tych o mniejszych rozmiarach.
Gotowy? Zainwestuj w nasze osłony okienne. Twój komfort i zdrowie są tego warte!

Roletimo Białystok
Bez Cienia Wiątpliwości

Img1
Img2
Img3

Roletimo - O firmie

Nazywam się Wojciech Skarżyński i z pasją oferuję produkty zasłon okiennych. Moim atutem jest indywidaulne podejście i pełne zaangażowanie, w każdy, nawet najmniejszy projekt. Staram się prowadzić klienta od pomiaru, na którym prezentuję oferowany produkt, często doradzając wybór odpowiedniego rozwiązania, poprzez zamówienie i finalnie – montaż.
Żona męczy Cię, żeby w końcu odsłonić się od wścibskich oczu sąsiadów i słońca, które nie dają żyć, teściowa prosi o siatkę przeciw owadom, które nękają w letnie wieczory, zacięło Ci się okno, połamała klamka, czujesz wiatr, który dostaje się przez okno – to tematy dla mnie.

Bazuje na doświadczeniu i ogromnej liczbie zadowolonych klientów, którzy często do mnie wracają po kolejne produkty lub polecają je swoim znajomym i rodzinie.

Każdy klient jest ważny, więc staram się dopasować idealny produkt do Twoich potrzeb. Każdy oferowowany przeze mnie produkt pochodzi od sprawdzonego dostawcy i podlega dwuletniej gwarancji. Dzięki temu masz pewność trafnego wyboru. Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość. Umówimy się na pomiar, na którym bezpłatnie zaprezentuję oferowane produkty.

Kontakt

    Kontakt

    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok