Bramy rolowane

74

Opis produktu

Bramy rolowane to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze. Wykonywane z aluminium cechują się wysoką wytrzymałością i szerokim wachlarzem zastosowań. Bramy mogą być sterowane elektrycznie lub za pomocą korby.

Bramy montowane są w dwóch wariantach: z wykorzystaniem skrzyni ochronnej ściętej pod kątem 45 stopni oraz na konsolach. Wykorzystanie skrzyni ochronnej nadaje estetyczny wygląd zewnętrzny konstrukcji natomiast bez skrzyniowy montaż jest najbardziej celowy, kiedy bramy rolowane montowane są wewnątrz pomieszczenia lub umieszczone są pod zadaszeniem.

Bramy rolowane to idealne rozwiązanie do zamknięcia garaży czy witryn sklepowych. Dzięki swojej konstrukcji istnieje możliwość wykonania bramy nawet do 7 metra szerokości (nie przekraczając całkowitej powierzchni pancerza 26 m2).

Opcjonalne warianty wykonania dają możliwość zastosowania fotokomórek, listew bezpieczeństwa i otwierania awaryjnego za pomocą korby NHK. Dodatkowo brama wyposażona jest w hamulec inercyjny zapobiegający gwałtownemu opadnięciu pancerza w w przypadku awarii silnika.

Kontakt

    Kontakt
    Roletimo
    Ul. Hetmańska 40 lok. 1/5 15-727 Białystok